Thermolux

Firma Thermolux spol. s r.o. píše svoju históriu už od roku 1990. Sídlo firmy je v obci Povoda pri Dunajskej Strede. Začiatky pôsobenia firmy boli zamerané na výrobu zatieňovacieho zariadenia, pevných a navíjacích sietí proti hmyzu, markíz a garážových brán. Po viacerých rokoch profesionálneho pôsobenia firma rozšírila svoju produkciu o výrobu plastových okien a dverí, ktorá v súčasnosti predstavuje prioritu výrobného programu. Pri výrobe plastových okien a dverí firma využíva profily renomovanej nemeckej spoločnosti TROCAL, ktorá má viac ako 50 ročnú tradíciu. Vďaka kvalitnej práci a profesionálnemu prístupu k zákazníkom si firma aj napriek ťažkým trhovým podmienkam udržala prestížne miesto medzi výrobcami plastových okien a dverí v regióne.

Predsavzatím firmy je uspokojiť zákazníkov na dlhé roky, preto na výrobu používa kvalitné materiály, zaručujúce dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť . Pri naplňovaní svojich cieľov firma poskytuje svojim zákazníkom kompletný servis a odborné poradenstvo. Zárukou odbornosti a kvality okrem dlhoročných skúseností sú aj rôzne certifikáty, ktoré firme Thermolux udelili renomované zahraničné spoločnosti.

Certifikáty
Výrobky firmy Thermolux spol. s r.o. sa stali veľmi žiadanými účelovými a dekoratívnymi prvkami obytných a výrobných priestorov, kancelárií a predajní. V súčasnosti sú totiž bytové doplnky neodmysliteľnou súčasťou každého bytu a spôsob zatienenia okien je výrazným zásahom do interiéru. Z toho dôvodu je paleta ponúkaných materiálov a farieb veľmi široká, aby sa výberom vhodného zatieňovacieho systému zvýšila harmónia a štýlová jednota bývania. V prípade plastových okien a dverí firma ponúka široký sortiment farieb, tvarov a atypických riešení.

Navštívte nás a my Vám s radosťou pomôžeme pri naplňovaní Vašich predstáv. Vaša spokojnosť je naším úspechom.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Mikuláš Borbély
Konateľ / Riaditeľ spoločnosti© 2007 Thermolux s.r.o. created by epix technology