Rolety

Vonkajšie rolety sú vyhľadávaným výrobkom pre jeho mnohé prednosti.

Vonkajšie rolety umožňujú ochranu miestnosti pred slnečnými lúčmi a nežiadúcimi pohľadmi. Dodávame ich vo vyhotovení z plastu a pre náročných z hliníka s polyuretánovou výplňou. Nezanedbateľná nie je ani ich bezpečnostná funkcia. Použitie vonkajších roliet znamená zvýšenie stupňa ochrany majetku a bezpečnosti domácnosti.

Rolety sú pre ich nespočetné množstvo vlastností praktickou a trvalou investíciou. Kvalitu a dlhú životnosť zaručuje použitie vysokohodnotných materiálov. Rôznorodosť farieb a dizajnu napomáha realizácii aj neobvyklých prianí.

Stiahnuté rolety majú vysokú tepelnú izoláciu vďaka vrstve vzduchu medzi oknami a roletami.

Použitie vonkajších roliet znamená zvýšenie stupňa ochrany majetku a bezpečnosti domácnosti

Vonkajšie rolety umožňujú ochranu miestnosti pred nežiaducimi pohľadmi

Vonkajšie rolety poskytujú účinnú ochranu proti hluku a nepriaznivým poveternostným vplyvom

 

Hliníkové a plastové rolety je možné bez problémov vsadiť do každého stavebného štýlu, pričom fasáda nestratí svoj vzhľad a charakter. Preto sa môžete rozhodnúť pre systém, ktorý zodpovedá Vašim predstavám bez straty kvality.

Druhy pohonov

Popruh

Elektrický motor

Programovateľný časový spínač


Typy roletových systémov

V produktovom portfóliu spoločnosti Thermolux nájdete rôzne druhy roletových systémov:

Predokenné rolety

Predokenné rolety sú montované pred oknom a sú preto perfektným riešením aj pre staršie budovy. Sú atraktívnym doplnkom každého domu a preto sú vhodné aj pre nové budovy.

Zabudované rolety

Vstavané rolety sú zabudované medzi omietkou a oknom. Tento praktický systém pre nové budovy poskytuje všetky výhody predokenných roliet je však oveľa nenápadnejší. Schránky pod omietkou Vám poskytujú pokoj a pohodlie vo vašom dome.

Nadokenné rolety

Tento systém je pevnou súčasťou okna s vynikajúcou zvukovou a tepeľno-izolačnou schopnosťou. Pri montáži sa osádza spolu s oknom do okenného otvoru a to umožňuje montáž roliet aj vo väčších výškach.

Rolety s integrovanou sieťkou proti hmyz

Firma Thermolux svojim zákazníkom ponúka kombinovým roletovým systémom "roleta a sieť proti hmyzu" inteligentné a moderné riešenie. Takýmto riešením je zabezpečená nielen ochrana proti chladu, dažďu, vetru a teplu, ale aj proti nepríjemnému hmyzu. Sieť proti hmyzu je uložená v roletovej schránke a môže byť ovládaná podľa potreby buď držiakom lišty, alebo šnúrou so zakončením.

Pri roletových elementoch od firmy Thermolux môžu byť na želanie použité hliníkové alebo plastové lamely. Pri oboch lamiel je k dispozícií široká paleta farieb.© 2007 Thermolux s.r.o. created by epix technology